adkuchni on Facebook

E mail...

Blog > Komentarze do wpisu
Jak zdołować, stłamsić i zniechęcić

 

No widać nie mogłam. I na złe mi to nie wyszło. Znalazłam sobie niszę, w której mogę sobie zmyślać i wymyślać do woli. A gdybym posłuchała nauczycielki? Nie mielibyście dziś kilku fajnych reklam w TV i tego bloga i kij wie czego jeszcze w przyszłości...

Wielu z Was doświadczyło takiego „wsparcia” ze strony nauczycieli? A jeśli nie Wy, to może Wasi koledzy, koleżanki.

Ten wpis jest dla wszystkich małych i dużych, których w szkole dołowano, zabijano kreatywność i ściągano do „normy”. Kto czuje klimat ten zrozumie ideę AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, kto chce wiedzieć więcej zapraszam tu: kupindeks.pl  i do akcji dzięki której można pomóc dzieciakom rzekomo nierokującym. Tak nierokującym jak ten pan na przykład: http://www.youtube.com/watch?v=6FioZwz9Coo&feature=plcp

 

Info o akcji podesłał ZUCH

poniedziałek, 03 września 2012, kaha_m
TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: noichigo, *.dynamic.chello.pl
2012/09/03 12:40:46
O ile duszenia kreatywności nie znoszę, o tyle płakać po ew. braku jakichkolwiek reklam nie mam zamiaru :>
-
Gość: Madame BouBi, *.fbx.proxad.net
2012/09/03 14:56:17
A mnie tam koledzy zawsze chcieli gdzies wciskac z 15 stronami wypracowania o ch....wie czym. Ja czytalam. Czas lecial...Nauczycielka lubila. No i bylo tak:" KOWALSKA, Ty to na koncu przeczytasz, jak bedzie chwila do dzwonka". Bo wiedziala kobiecina, ze u mnie ryby gadaly ludzkim glosem i szatan wyrazal filozoficzne opine o swiecie zwyklych ludzi. Delirka byla na deser. A i bylo tez tak: "Takie rzeczy to u KOWALSKIEJ, ale po tobie sie tego nie spodziewalam" hehehehe...ech.
-
Gość: cri, *.centertel.pl
2012/09/03 19:55:31
ja polecam ten wykład
www.youtube.com/watch?v=msE-ktwSuR4
-
2012/09/06 13:41:48
Moja nauczycielka w liceum na szczęscie nie tłamsi, ale jednak musi przygotować do pisania wypracowania pod klucz i stylistyczne błędy zaznacza. Napisałam dramacik o Szatanie i kolegach, była gotowa mi go wystawić.
-
Gość: Videoyogi, *.rev.numericable.fr
2012/09/12 18:24:49
świetny pomysł z tą akademią przyszłości. Myślałem o czymś takim od dawna. Mnie wywalano ze wszystkich szkół - więc temat mi nieobcy. Pewnie się spotkaliśmy gdzieś " w branży". Ale to nieistotne - pomysł z tą akademią = rewelacja. Właśnie zakupiłem pierwszy indeks :-)